DOKTORKA s.r.o.

MUDr. Dagmar Karásková - ordinace praktické lékařky pro dospělé

Kontakt

DOKTORKA s.r.o

Dnes je

úterý 25.6.2024 
svátek má Ivan  zítra Adriana

O nás

Jsme privátní praxe praktického lékaře pro dospělé. Ordinace se nachází v přízemí rodinného domu. Je zajištěn bezbariérový přístup. Provádíme preventivní prohlídky v intervalu dvou let - včetně rozboru krve a moči, EKG od 40 let věku ve 4letých intervalech, test na skryté krvácení ve stolici od 50 let věku. Zajišťujeme předoperační vyšetření u pacientů s ASA 1 a 2 ( bez vysokého kardiovaskulárního rizika). Umožňujeme objednání pacientů na čas 1 den v týdnu ( přednostně pro pracující pacienty).

Lékařskou péči zajišťuje MUDr. Dagmar KaráskováMUDr. Dagmar Karásková

Vzdělání: 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy Praha

Atestace: všeobecného lékařství pro dospělé Praxe, interní oddělení Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav, praktický lékař pro dospělé Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav, závodně preventivní péče Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav, interní odd. Oblastní nemocnice Mladá Boleslav – trvá, soukromý praktický lékař.

Vybavení ordinace: 12-ti svodové EKG, CRP – okamžitá diagnostika zánětlivých stavů, FOB – test na skryté krvácení ve stolici – okamžité vyhodnocení v ordinaci, online připojení k laboratoři ONMB ( běžné laboratorní výsledky jsou dostupné cca za 2 hod.), odběr krve po předchozí domluvě ( přednostně pro starší pacienty s imobilitou).

Smlouvu máme uzavřenou s následujícími zdravotními pojišťovnami:  209 / 111 / 201 / 207 / 211

Komunikace: komunikovat se zdravotníky lze telefonicky, pomocí SMS zpráv a emailu, jedná se především o zaslání krátkých sdělení a požadavků. Konzultace ohledně zdravotního stavu je možná pouze osobně.

Fotogalerie:

                 Úvod | O nás | Aktuálně | Ceník | Kontakt

Copyright © 2011 -  |  DOKTORKA  |  All Rights Reserved.